2021 yılı 1. dönem değerlendirme toplantısı yapıldı

Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce, İl Müdürlüğü ve İlçe Müdürlüklerinin çalışmalarını değerlendirmek, bilgi alışverişinde bulunmak ve koordinasyon sağlamak amacıyla “2021 Yılı 1. Dönem Genel Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.

2021 yılı 1. dönem değerlendirme toplantısı yapıldı
27 Mart 2021 - 10:52
Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce, İl Müdürlüğü ve İlçe Müdürlüklerinin çalışmalarını değerlendirmek, bilgi alışverişinde bulunmak ve koordinasyon sağlamak amacıyla   “2021 Yılı 1. Dönem Genel Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.
İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk’ün başkanlığında gerçekleşen toplantıya; İl Müdür Yardımcıları Mustafa Gündoğar, Melikşah Taşkın, Serdar Mersinli, Şube Müdürleri ile 17 İlçenin Müdürleri katıldı.
26.03.2021 tarihinde düzenlenen toplantı, İl Müdürü Metin Öztürk’ün yaptığı açılış konuşmasından sonra ilimiz tarım sektöründeki gelişmeler, ilk üç aylık dönemde yapılan ve daha sonraki dönemlerde yapılması planlanan çalışmalar ile 1. Dönem performans kriterlerinin değerlendirilmesiyle devam etti.
 Hedeflerin gerçekleştirilmesi için yapılması gereken çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. 2021 yılında İlimizde uygulayacağımız özel projelerin yürütülmesi üzerinde değerlendirmeler yapıldı.
İlçe Müdürlerinden gelen  görüşler ve soruların yanıtlanmasının ardından toplantı sona erdi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum