MasterChef Özgül Coşar kimdir? Özgül Coşar yaşı ve mesleği?

MasterChef Türkiye yarışmasında her gün yeni bir ismin kazanmasıyla 16 kişilik final kadrosu belirlenmeye devam ediyor. Dün akşam yapılan yarışmada en iyi tabağı hazırlayarak ilk 16 giren isim Özgül Coşar oldu. Peki gıda Mühendisi olan, pastacılık ve ekmekçilik eğitimleri alan Özgül Coşar kimdir ve kaç yaşındadır? İşte Özgül Coşar hakkında merak edilenler...

MasterChef Özgül Coşar kimdir? Özgül Coşar yaşı ve mesleği?
07 Ağustos 2020 - 19:18

MasterChef Türkiye yarışmasında her gün yeni bir yarışmacı ilk 16 isim arasına girmeye hak kazanıyor. 5 Ağustos akşamı ise yaptığı yemekle seçilen isim Özgül Çoşar oldu. Hazırladığı tabakla MasterChef yarışmacısı olmayı başaran Özgül Coşar, mutfakta hızlı ve yaratıcı olmasının ona büyük avantajlar kattığını belirtmektedir.

MASTERCHEF ÖZGÜL COŞAR KİMDİR? 

36 yaşındaki yarışmacı gıda mühendisidir. Mühendislik eğitiminin yanında pastacılık ve ekmekçilik bölümlerini bitirmiştir. Yarışmaya İstanbul’dan katılan Özgül Coşar, 2 çocuk annesidir ve yarışmaya kızının teşvikiyle katılma kararı almıştır. 35 dakikalık yarışmada köfte ve piyaz yemeklerini en iyi şekilde hazırlayan isim olarak 16 kişilik final kadrosuna girmeye hak kazandı. 

 

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum