YOUTUBE ÜZERiNDEN ÜCRETSiZ DERS VERiYOR!

Kendi öğrencilerinin yanında diğer ilkokul öğrencilerini de düşünen Funda Öğretmen, bu Covid 19 günlerinde ücretsiz  ders anlatımlarına  haftalardır devam ediyor.

 YOUTUBE ÜZERiNDEN ÜCRETSiZ DERS VERiYOR!
25 Nisan 2020 - 15:23

Funda Öçmen; Manisa Anadolu Öğretmen Lisesi öğreniminin ardından Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliğini bitirmiş ve 2004 yılında Manisada ücretli öğretmenlikle göreve başlamıştır. Daha sonra yaklaşık dört yıl rehabilitasyon merkezinde çalışıp, ana branşına dönmeye karar vermiş ve Doruk Kolejinde sınıf öğretmenliğine kaldığı yerden devam etmeye başlamıştır. Doruk Kolejinin kapanmasıyla Hedef Kolejine geçip, öğrencilerini 4. sınıftan mezun ettikten sonra Doğa Kolejinde göreve başlamış ve orda da öğrencilerini mezun ettikten sonra sekiz yıllık kolej tecrübesine ara vermiştir. Bu yıl tekrar ücretli öğretmenliğe Manisa Kemal Pınar İlkokulunda başlamış ve halen orda görevini sürdürmektedir.

Kendi ogrencilerinin yaninda diger ilkokul öğrencilerini de düşünen Funda Öğretmen, bu covid 19 günlerinde ücretsiz  ders anlatımlarına  haftalardır devam ediyor. 16 yıldır mesleğini ilk günkü heyecanıyla sürdüren Funda Öğretmen , özellikle maddi durumu olmayan öğrencilerin de bu eğitimden faydalanmasını istediği için You Tube tan onlara ulaşmaya  çalışıyor.

KANALA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum